Franchise

Franchise Politikamız

Her gününden ayrı bir ders çıkardığımız 1974’den beri biliyoruz ki kaliteli eğitim, köklü bir deneyimle mümkündür. Ve biz bilimde çağdaş, fikirde özgür kalan nesiller için her çağın ihtiyacına dikkate alarak eğitim – öğretim faaliyetlerini gerçekleştirdik.

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren, her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen on binlerce öğrencinin pusulası olduk. Kavram yayınları ile ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerin başarı hikâyesinde yer aldık.


Kendisine özgü değerleri ile bilinçli, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek bireylerin buluşma noktası olan kurumumuzda “Aynı Başarı, Bambaşka bir Kavram!” diyerek bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ile Türkiye’nin dört bir yanındaki eğitim kurumlarımız aracılığıyla eğitime yön vermeye devam ediyoruz.

Siz değerli kurumlarımızla yerelde kuracağımız Kavram Yatırım Ortaklığı modelimiz ile Kavramın hep bir adım önde olmasını sağlayacak, eğitimin her alanına ve ulus coğrafyasının her bölgesine yayılan kalitemizle ulusal eğitim başarısının öncüsü olmayı sürdüreceğiz.

Yıllarını eğitimle bütünleştirmiş, başarıyı her zaman daha iyi bir eğitime odaklamış ve Türkiye’de çağın eğitim yönetimi ve yatırımı adına büyük projelere imza atmak için Kavram Yatırım Ortaklığı Formunu doldurmanızı rica ederiz.

İrtibat : (0549) 650 60 52 

Franchise Başvuru Formu