Hakkımızda İçerik Görseli

Genel Müdürün Mesajı

 

 

 

 

Değerli Velilerimiz,

 

 

“Eğitim, köklü bir deneyimle mümkündür.” anlayışı ile 1974 yılından bu yana bilimde çağdaş, fikirde özgür nesiller yetiştirmeyi ilke edinerek bu uğurda emin adımlarla ilerliyoruz. Atatürk’ün ilke ve inkılapları kurulduğumuz günden bu yana yolumuzu aydınlatan yegane ışıktır ve ilelebet de böyle olmaya devam edecektir. Süregelen bu başarı yolculuğumuzu Kurucumuz Sayın Bahattin Durmuş’un eğitim ideaları ile daha uzun yıllar sürdürmeye devam edeceğiz.

 

 

Tarafsız eğitim tutkumuz ile çıktığımız bu yolda; tüm dünyada tanınan ulusal bir eğitim markası olma gayemizi büyüyerek, yenilenerek ve kendimize yeni hedefler belirleyerek gerçekleştiriyoruz. 47 yıllık köklü geçmişimizi koruyarak yeni neslin ihtiyaç duyduğu en kaliteli eğitimi vermeye devam ediyoruz.

 

 

Herkes gelecek için tahminde bulunurken bizler 1974’den bu yana geleceği şekillendirmek için çalışıyoruz. Deneyimli eğitim kadromuzla hem Türkiye’deki hem dünyadaki eğitime değer katan, en değerli varlıklarımız çocuklarımızı hayata en güzel şekilde hazırlayan, köklü bir eğitim kurumu olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 

Temel amaçlarımız doğrultusunda öğrencilerimizin öğrenme keyfini doya doya yaşayacağı eğitim kurumları tasarlıyor ve arkalarında başarılarla dolu bir geçmişi bırakarak bilgili, kültürlü ve her açıdan donanımlı bireyler olarak mezun olmalarını hedefliyoruz.

 

 

Her öğrencinin kendine özgü ilgi ve yetenekleri olduğuna inanıyor ve her bireyin “özel” olduğunu kabul ederek bu bağlamda öğrenme deneyimlerini kalıcı hale getiriyoruz. Çocuklarımızın bir taraftan vatanını, milletini seven ve değerlerine bağlı bireyler olması için çabalarken diğer taraftan hayat boyu gelişmeye ve öğrenmeye açık, insanlığa katkı sunan bireyler olarak yetişmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

 

Hep birlikte, Kavram’ın eğitimde bir numara olmasını sağlayarak, başarının öncüsü olmayı sürdüreceğimize olan inancımız tamdır.

 

 

Kavram’da; Güven, tutku, disiplin, inovasyon, bilimsellik ve erdem başarı değerlerimiz öğrencilerimizin eğitim yolculuğunda onlara sürekli olarak eşlik eder. Onların hayata farklı perspektiflerden bakmalarını sağlayarak mutlu bireyler olmaları için yollarına ışık tutar.

 

 

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren, her öğrencinin iyi eğitimi hak ettiğine inanıyor ve tarafsızlığı ilke edinerek bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan eğitim kadromuzla, hedeflerine ulaşmak isteyen on binlerce öğrencinin pusulası oluyoruz.

 

 

"Aynı Başarı Bambaşka Bir Kavram” diyerek dün olduğu gibi bugün de eğitim dünyasına yön vermeye devam edeceğiz.

 

 

Adem Durmuş

Genel Müdür