Ödüllerimiz

2019 - Artı Eğitim Dergisi 6. Yılın Eğitimde Başarı Ödüllerinde Kavram'a çifte gurur!

Kavramda Aynı Başarı, Bambaşka Bir Gurur!

 

Artı Eğitim Dergisi tarafından 6.sı düzenlenen Eğitim Başarı Ödülleri Töreninde, "Yılın Yaşam Boyu Eğitim Ödülü" Kavram Eğitim Kurumları Onursal Başkanı Sayın Bahattin Durmuş’a, Yılın En İyi Çıkış Yapan Eğitim Kurumu ödülü Kavram Eğitim Kurumları CEO’su Sayın Ümit KALKO’ya takdim edildi. 

 

45 yıllık eğitim tarihi, 800.000’i aşkın mezunuyla Türkiye’nin en büyük eğitim kurumları arasında yer alan Kavram, Kitlesel Başarıda 1 Numara tesciliyle de hem eğitim içeriği hem de kurumsal duruşuyla öncü çalışmalara imza atıyor. 

 

Ödül töreninde Anaokulundan liseye, kurs merkezlerinden yayınlara nitelikli eğitim standartlarının ve mesleğine tutkuyla bağlı eğitimci kadrosunun önemini anlatan Kavramın CEO’su Sayın Kalko, kaliteli eğitimin köklü bir deneyimle mümkün olduğunu ifade etti.

 

Çağın eğitimine uyum sağlamak adına yenilenmenin gücüne inandığını vurgulayan Kalko, Kavramın Kurucusu ve Onursal Başkanı Sn Bahattin Durmuş’un güvenilir, kaliteli ve başarı odaklı bakış açısıyla ilerleyerek daha büyük açılımlarda bulunacaklarını belirtti. 

 

Aynı Başarı, Bambaşka Bir Kavram sloganıyla ve yarım yüzyıllık eğitim birikimiyle iki kategoride aldığı ödüllerle çifte gurur yaşayan Kavram, gelecek yıllarda da eğitime yön vermeye devam edecek.